Rosnąca popularność Nike Huarache

czarne buty nike air huarachae run ultra na nogach

Nike to firma, której fenomen tkwi w promowaniu sprawdzonych rozwiązań w coraz lepszych, nieustannie udoskonalanych wersjach. Popularność takich modeli, jak Nike Air Max, Nike Air Force 1 czy Air Jordan utrzymuje się na bardzo wysokim poziomie od lat osiemdziesiątych ubiegłego wieku. W tym roku swoje dwudziestopięciolecie świętuje też inny, bardzo popularny Nike, a mianowicie Huarache. Czego o nim nie wiemy?

Jakie są?

Wyglądu tego modelu nie da się pomylić z żadnym innym. Nike Huarache zdecydowanie wyróżniają się designem spośród wszystkich innych dostępnych sneakerów, nie tylko w świecie marki. Można powiedzieć, że ich stylistyka jest futurystyczna i nawet jeśli wybierzemy Huarache w klasycznej czerni, to dzięki ciekawej konstrukcji wyróżnimy się z tłumu. Te buty nie odniosłyby jednak tak dużego sukcesu, gdyby nie względy praktyczne. Jak przystało na model Nike zapewniają wygodę oraz komfort ich codziennego noszenia, który wynika z wysokogatunkowych materiałów użytych do stworzenia tych butów. Cholewkę wykonuję się z połączenia skóry syntetycznej z przewiewną siateczką, dzięki czemu buty są przewiewne i trwałe. Również podeszwa została zaprojektowana tak, by chronić nasze stawy i więzadła przed kontuzjami poprzez świetną amortyzację i przyczepność do podłoża.

Przełomowe odkrycie Hatfielda

Trzeba też wspomnieć o ciekawej historii tego modelu, która nierozerwalnie łączy się z ich jakością i komfortem, który zapewniają. Po raz kolejny pomysłowością wykazał się Tinker Hatfield znany z takich projektów, jak Nike Air Max. Tym razem inspiracją do powstania nowego modelu butów była jazda na nartach wodnych, podczas której projektant dostrzegł idealne otulenie stopy przez buty wykonane z neoprenu. Intensywne prace nad idealnym projektem buta, który dokładnie otulałby stopę trwały długo i były wymagające, bo to innego rodzaju dopasowanie miało się tyczyć tylko kołnierza. Potrzebny był więc szkielet, który przyczynił się do trwałości Huarache. To właśnie ten stelaż dał początek nazwie, która wywodzi się z kultury meksykańskiej, w której funkcjonowało pojęcie Huarachi, czyli sandały rdzennych mieszkańców tamtych rejonów.

Świetne opinie klientów

Mimo ćwierćwiecza istnienia modelu na rynku, jego popularność właśnie teraz osiąga apogeum. O powodzeniu Huarache w świecie sneakerów mogą świadczyć chociażby setki pozytywnych opinii na ich temat, które krążą w Internecie. Perfekcyjna kombinacja sandałów z dopasowaną do stopy skarpetką niewątpliwie odniosła ogromny sukces. Dziś w Nike Huarache tysiące ludzi na całym świecie chodzi, biega i uprawia sport!

 

 

Duży wybór Nike Huarache w dobrych cenach dostępny w Sizeer!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.