Nike tylko dla kobiet – Air Max Thea

nike zielone

W dużej mierze buty sportowe projektowane są przede wszystkim dla mężczyzn, co przez długi czas powodowało, że kobiety otrzymywały te same modele nike-wmns-air-max-thea-prm,3422jedynie w zmienionej kolorystyce. Dopiero w 2013 roku firma Nike zaprojektowała i wykonała buty dedykowany kobietom, czyli Air Max Thea. Design i funkcjonalność tych butów zdobyły serca kobiet praktycznie od razu.

Dziś modele Nike Air Max Thea jest jednym z najpopularniejszych butów lifestyle sprzedawanych w dziale damskim. Niezwykle wygodne, wyposażone w słynną poduszkę AIR MAX, świetnie sprawdzają się jako but na co dzień.

Lekko odchudzony model

Nike Air Max Thea to wszystko, czego mogą pragnąć wysportowane kobiety ceniące sobie styl sportowy. Buty te znacząco zostały odchudzone, przez co ich i tak nieduża waga jeszcze bardziej spadła. To sprawiło, że stały się bardzo wdzięcznym, wyprofilowanym modelem, który wygląda zgrabnie na nieco delikatniejszej, damskiej nodze. Dzięki temu znacząco podniesiony został komfort użytkowania obuwia, a także otrzymano oczekiwany balans między wielkością butów a rozmiarem damskiej stopy.

nike-w-air-max-thea-txt,350

Komfort na co dzień

Nadal jednak model Nike Air Max Thea wyposażony jest w typowa dla tej linii butów Nike poduszkę powietrzną. To ona sprawia, że wszystkie ruchy są znacząco amortyzowane, co wpływa na lepsza kondycje stawów oraz komfort stopy. Dzięki temu zarówno codzienne załatwianie spraw w tych butach, jak również i bieganie stają się wygodniejsze i nie powodują żadnych nieprzyjemnych efektów.

Tenisówki z wyglądu

Dzięki wszystkim zmianom, które zostały poczynione w butach Nike Air Max Thea, ich wygląd przypomina bardziej zgrabne tenisówki niż toporne poniekąd sneakersy. To sprawia zaś, że świetnie pasują one do wszystkich stylizacji odznaczających się sportową nutą, ale także do części strojów z pogranicza sportowej elegancji. Dodatkowo, dostępne są w najróżniejszych kolorach.

 

 

nike-wmns-air-max-thea-prm,342 nike-wmns-air-max-thea-print,342 nike-wmns-air-max-thea,34228

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.