Trampkowe love – Vansy

niebiesko brązowe vansy

Odwaga w eksperymentowaniu z wykończeniami i kolorystyką, dbałość o każdy detal, oryginalny styl i niesłabnąca jakość – właśnie dzięki tym wyróżnikom amerykańska marka Vans wypracowała sobie w świecie mody bardzo mocną pozycję. Ich butów nie pomylimy z żadnymi innymi! Vans jak nikt inny rozumie gusta młodych ludzi, wpisując się doskonale ze swoimi produktami w streetowy trend. Między innymi dzięki tej marce trampki przestały być kojarzone wyłącznie z zajęciami z wychowania fizycznego, stając się jednocześnie wyznacznikiem indywidualności i niepowtarzalnego stylu.

Vansy dla każdego

Trampki Vans to nie tylko propozycja dla nastolatków, ale również dla fanów ulicznej mody, osób związanych ze światem sportu, czy też pań które chcą się przekonać, że można być kobiecą również bez obcasów. Trampki te na dobre zagościły już lookbookach znanych sieciówek oraz w stylizacjach blogerów modowych. Charakterystyczny design ani na chwilę nie pozostaje w tyle za światowymi trendami.

Stylizacje z trampkami

Vansy można tak naprawdę nosić do wszystkiego. Świetnie wypadają zarówno w stylizacjach typu street, jak i w połączeniu z klasycznym lookiem. Ktoś mógłby powiedzieć, że są to proste trampki na każdą okazję i jest w tym nieco prawdy, jednak jak dorzućcie je do swojej kolekcji butów, sami przekonacie się w czym tkwi ich fenomen!

50 lat marki Vans

W tym roku marka obchodzi swoje pięćdziesięciolecie istnienia, z tej okazji spodziewajcie się ciekawych nowości i oryginalnych, limitowanych wersji. Będą trampki zarówno w wersji premium z wysokiej jakości skóry, jak i klasyczne wersje materiałowe z ciekawym printem.

 

,vans-sk8-hi-mte vans-classic-slip-on vans-iso-2-mid,35 vans-old-skooljpg vans-sk8-hi8 vans-sk8-hi-slimvans-era-59,347661414 vans-slip-on-59,327134183

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.